Gökhan Kandemir

Uzman Doktor Gökhan Kandemir - GAZIPAŞA CD. SARUHAN İŞ MERKEZI NO:13, ORTAHISAR TRABZON(0462) 411 04 04


Biyografim

Uzm.Dr. Gökhan Kandemir’in Öz Geçmişi
İletişim: 05325470832 / 04624110404
Email: gokhankandemir@hotmail.com
Adres: Kemerkaya Mah. Gazipaşa Cad. Saruhan İş Merkezi No:13 Kat:2/11-13 Ortahisar / Trabzon

Trabzon’da 1969 yılında doğdum. 1994'de Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Çorum Sungurlu Kavşut Sağlık Ocağı, Sungurlu Devlet Hastanesi ve Trabzon Akçaabat Işıklar ve Pelitli sağlık ocaklarında pratisyen hekimlik, 1997-1998 yıllarında Tunceli ve Ardahan illerinde Yedek subay olarak vatani görevlerimde bulundum. 1998 Trabzon Köprübaşı Beşköy sel felaketinde onbeş gün, 1999 Gölcük depreminde Sakarya ilinde ongün süreyle görevlendirmelerde bulundum. 2006 yılında KTÜ Tıp Fakültesi Psikiyatri bölümünden Psikiyatri Uzmanı olarak mezun oldum. Trabzon Çaykara Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Rize Eğitim Araştırma Hastanesi, Trabzon Numune ve Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi, (2010-2013), Özel Trabzon Medical Park Hastanesi(2013-2017) ve 2017 tarihinden itibaren kendime ait özel kliniğimde ruh sağlığı alanında hizmet vermeye devam etmekteyim.

Aldığım Eğitimler: 2020-2022: Prof.Dr.Doğan Şahin Dinamik Yönelimli Psikoterapi Eğitimleri ( yaklaşık olarak 250 saat ve devam eden süpervizyonlar), PskHakan Kızıltan Temel ve İleri Düzey Dinamik Yönelimli Psikoterapi Eğitimi( 80saat) ve 2021-2022 devam eden süpervizyonlarım, Dr.Karol Darsa RITTM-Bütünleyici Travma Terapisi- Eğitimi( 54saat), Soley Sezgin Akten Transaksiyonel Analiz Giriş Eğitimi, Şema Terapide Yaşantısal Teknikler(12saat) 2020 Öncesi: Cinsel Eğitim Tedavi Araştırma Derneğinin düzenlediği Temel ve İleri Düzey Cinsel Terapi Eğitimi (150 saat teorik ve süpervizyon-Prof.Dr.Doğan Şahin, Uzm.Dr.Nesrin Yetkin) ve Kognitif Davranışçı Terapi Eğitimi (75 saat teorik ve süpervizyon Prof.Dr.Mehmet Zihni Sungur) eğitimlerini 2005 yılında, İlişki Psikoterapileri Enstitüsü (Psycho-Med) Aile ve Çift Terapisi Eğitimini (500 saatlik teorik ve süpervizyon) Dr.Nuşin Baydemir Sarımurat önderliğinde 2010 yılında, Satir Aile Terapisi Enstitüsünden Aile Danışmanlığı Eğitimini(teorik ve süperviyon dahil) Sibel Erenel önderliğinde 2016-2019, Erişkin Şema Terapisi Giriş Eğitimleri (yaklaşık 80 saatlik teorik-Prof Goca Soygüt Pekak ve Alp Karaosmanoğlu, ayrıca süpervizyonlarım sürmektedir), Çocuk ve Ergenlerde Şema Terapisi Eğitimini( 50 saatlik teorik-Christof Loose), 1. modül EMDR Eğitimi (Davranış Bilimleri Enstitüsü+ Prof.Dr.Burhanettin Kaya), Şiddetsiz İletişim Eğitimi( 50 saate yakın), 16 saatlik Psikoonkoloji eğitimi (Dr. Esra Savaş), 1-2-3 modül 70 saatlik Gottman Terapisi Eğitimi ve 40 saatlik Hipnoz Eğitimi (Prof.Dr.Atilla Soykan), BDT eğitimleri olarak Dr.Emel Stroup ve Prof.Dr. Murat Atmaca, Dr.Stan Tatkin PACT Giriş ve 1. Düzey eğitimlerini, ayrıca yüzlerce kurs, seminer, panel ve konferanslara katıldım.
Yirminin üzerinde makale ve posterler yayınladım. 2016-2020 yılları arasında Avrasya Üniversitesi Psikoloji, Hemşirelik ve Çocuk Gelişimi Bölümlerinde Aile ve Evlilik Terapisi, Klinik Psikoloji ve Sağlık Psikoloji, Nöropsikoloji, Bilişsel Psikoloji, Erişkin Ruh Sağlığı Hastalıkları ve Hemşirelik Bakımı, Çocuk Ruh Sağlığı Hastalıkları, Fizyolojik Psikoloji ve Psikolojiye Giriş derslerini eğitmen olarak gerçekleştirdim. 2020 yılında Satir Aile Terapisi Enstütisinde cinsel terapi eğitmeni olarak görev aldım. Ayrıca kendi kliniğimde Temel ve İleri Düzey Cinsel Terapi Eğitimleri vermekteyim.

Üyesi olduğum dernekler: Türk Tabipler Birliği, Türkiye Psikiyatri Derneği, Cinsel Eğitim Tedavi Araştırma Derneği, Kognitif Davranışçı Terapi Derneği, Nöropsikiyatri Derneği, Çift ve Aile Terapileri Derneği.

 

Creative . Design . Business

Son Google Yorumları


Image
İl**** Ar*****

Sayın doktorum anneme ve bize göstermiş olduğun ilgi alaka için Allah razı olsun...Trabzonda terapi ve psikiyatri adına öncü olmandan gurur ve mutluluk duyuyorum... Herkese tavsiye ederim selamlar saygılar


Image
Ay**** M****

Hastasını rahatlatıp tedavi ederken uykusunu ,kilosunu günlük aktivite performansını da düşünen tedavi ederken en az yan etki ile en güçlü sonucu almaya çalışan bir doktor... Acil olumsuzluklarda telefonundan yardımcı olmaya çalışan hastasını sahiplenen biri... İçiniz çok rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz...

Yaklaşık 1 Ay Önce

Your comment